Wasze dzieci przygotowują się do jednej z ważniejszych decyzji w swoim życiu. Tą decyzją jest wybór szkoły ponadgimnazjalnej czy też zawodu. Proces podejmowania decyzji zapewne nie tylko dla Waszych dzieci, ale i dla Was, Rodziców, jest ekscytujący i trudny. Dlaczego? Choćby dlatego, że świat edukacji oraz pracy zmienia się dynamicznie. Łatwiej będzie podjąć właściwą decyzję, jeśli będziecie mieć informacje m.in. o talentach/możliwościach/zainteresowaniach swoich dzieci, o zmianach w systemie edukacji, o najnowszych trendach na rynku pracy. W niniejszej broszurze zawarto najistotniejsze informacje potrzebne do wsparcia dzieci w tym trudnym okresie m.in. o tym, w jaki sposób podejmować decyzje, jak pomóc dzieciom rozpoznawać zainteresowania, talenty, uzdolnienia, które stanowią ich potencjał (zasoby) oraz gdzie znaleźć informacje o szkołach ponadgimnazjalnych i zawodach. Zapraszamy do lektury !

Jak pomóc rozwijać skrzydła.pdf